Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

DemirDöküm A410 09 HP
Ürün Analizi
- Şikayetler
Çok Karşılaştırılanlar
DemirDöküm A410 09 HP
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 200 mm |
| Gaz Tipi | R410A |
| Genişlik | 790 mm |
| Filtreleme | İyonizer, Aktif Karbon Filtre, Hava Filtresi |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 265 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Isıtma Kapasitesi | 9.900 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 8.870 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A |
| Soğutma Verimliliği | A |
| Isıtma Güç Tüketimi | 0.68 kW |
| Soğutma Güç Tüketimi | 0.65 kW |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100